OKUMA YAZMA PROGRAMI

Okuma yazma öğrenmeyi büyük bir sorun olmaktan çıkarıyoruz. Kendi geliştirdiğimiz yöntemlerimiz sayesinde çocuklar eğlenirken, öğreniyor.

Okula başlamak büyük bir sevinç ve onur kaynağı iken okuma-yazma etkinlikleriyle artık büyük bir sorun olabilir. Kalabalık sınıf ortamlarında birebir ilgi ve özel ders imkânı bulamayan çocuklarımızın bir kısmı okuma-yazma öğrenmemekte, arkadaşlarından geri kalmaktadır.

Konya Selçuklu, okuma-yazma merkezimiz bu sorunun çözülmesinde öğrencilere destek eğitim vermektedir.

Öncelikle okuma- yazma kursumuza başlayan öğrenciye, ayrıntılı bir seviye kontrolü yaparak birebir eğitime mi yoksa grup eğitimine mi alınacağımızı tespit ederek onun için en uygun programın uygulanmasını sağlıyoruz.

Özel okuma –yazma programımız genelde 50 saatte sonuç vermektedir. İlk dersimiz %25 indirimli olup, çocuğunuz hakkında ayrıntılı bir bilgi alabilirsiniz. Onun nasıl daha kolay öğreneceğini bilmek veli olarak işinizi daha kolaylaştıracaktır.

Unutulmamalıdır ki nasıl başlarsa öyle gider. İyi bir akademik başarı bekliyorsak, iyi başlamalıyız. Alanında uzman öğretmenlerimizle okumak-yazmak daha kolay.

Ücretsiz destek ve seviye kontrolü için sizleri merkezimize bekliyoruz. Merkezimize gelen çocuklar dikkatli ve detaylı bir değerlendirmeye alınarak, bu değerlendirmeler ışığında öğrenme zorluğunu hangi alanda yoğunlaştığı belirlenip özel bir eğitim programına tabi tutulur.